اخبار

IMAGE
راه اندازی سامانه ملی تعالی علوم تغذیه
  به استحضار می رساند سامانه ملی تعالی علوم تغذیه به آدرس http://ncnse.mums.ac.ir به منظور بهره برداری کارگروه ماموریت ویژه "توسعه و تعالی علوم تغذیه" آماده بکارگیری است. سامانه ملی تعالی علوم تغذیه(NCNSE) به منظور تسهیل ارتباط میان کمیته‌ها و زیرکمیته‌های ششگانه کارگروه ماموریت ویژه... ادامه مطلب...

برگزاری همایش یک روزه مرکز تعالی دندانپزشکی در مشهد

همایش یک روزه ای با هدف ارتقاء آموزش دندان پزشکی کشور و به منظور هماهنگی و تبادل نظر دست اندرکاران آموزش دندان پزشکی کشور با حضور شورای راهبردی تخصصی و مسئولین دبیرخانه دندان پزشکی وزارت متبوع؛ در تاریخ پنجشنبه 16 دی ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار شد. در این نشست یک روزه کلیه دست اندرکاران بازبینی کوریکولوم و شورای محترم راهبردی و نیز دبیر و قائم مقام محترم دبیرخانه دندانپزشکی و تخصصی وزارت حضور داشتند و این برنامه اصلی ترین همایش جهت اتمام برنامه بازبینی محدود کوریکولوم دوره عمومی دندان پزشکی بود . در این برنامه ضمن اهدای بسته های آموزشی و راهنماهای عملیاتی برنامه به شرکت کنندگان محترم؛ موارد زیر ارائه؛ و مورد ارزیابی و نقد شرکت کنندگان قرار گرفت:

- معرفی اهداف و ضرورتهای بازبینی کوریکولوم

- آشنایی با کوریکولوم موجود و چگونگی طراحی و فلسفه وجودی موارد مختلف آن

- آشنایی با محدودیتهای اداری و عملیاتی و محدوده بازبینی کوریکولوم در این دوره و برنامه های آتی

- معرفی برنامه عملیاتی و فرایندهای اجرایی و نقش رابطین دانشکده ها

  

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.